Aleksandra Prykiel

Makijażem permanentnym zajmuję się od 2016r. Wykonanie tysięcy zabiegów sprawiło, ze mogę nazwać się osobą doświadczoną. Stale uczę się i podnoszę swoje kwalifikacje dążąc do perfekcji. W 2018r. zdobyłam uznawaną na całym świecie nagrodę Pro Artist, która świadczy o jakości pracy.

Poprawność wykonywania zabiegów, dobre relacje z klientem i dbanie o swoją firmę od wewnętrznej strony są dla mnie priorytetowe. Kocham to co robię, a moje zaangażowanie w pracę wraca do mnie w postaci zadowolonych klientek.

W estetykę mojej pracy wkomponowują się: naturalność, harmonia i precyzja. Jestem zdania, ze makijaż permanentny powinien być makijażem na co dzień, a nie wieczorowym. Lekkość i delikatne podkreślenie urody to jest to, do czego dążę wykonując makijaże permanentne moim klientkom. Buduję swoja markę osobistą na najwyższym poziomie, nie wykonuję prac niezgodnych z moją estetyka, pod którymi nie mogłabym się podpisać.

Prywatnie jestem mamą cudownej dziewczynki i żoną naprawdę fajnego, mądrego i wspierającego mężczyzny. Kocham zwierzęta, mam w domu pieska i dwa koty 😉.
Jestem osobą bardzo wrażliwą, mam w sobie ogrom pokory do życia i do pracy. Kocham podróże. Dbam o siebie, zarówno od tej wewnętrznej strony, jak i zewnętrznej. Staram się żyć zdrowo, unikać stresu, bo spokój psychiczny i niemarnowanie czasu i energii są dla mnie kluczowe do osiągnięcia szczęścia 🙂